Universitatea Craiova își păstrează un partener de tradiție, Alexandrion Group!

Clubul de fotbal Universitatea Craiova şi compania Alexandrion Group au încheiat un parteneriat de cursă lungă încă din sezonul competițional 2015-2016, iar pentru acest sezon au semnat o nouă înţelegere, … Read More

Pascal Ackermann (BORA – hansgrohe) a obținut victoria și primul tricou galben al cursei, oferit de Alexandrion Group

Pascal Ackermann câștigă Prologul la Sibiu și îmbracă tricoul galben, sponsorizat de Alexandrion Group

Turul Ciclist Sibiu 2021 a început astăzi cu tradiționalul prolog prin orașul Sibiu. Pascal Ackermann (BORA – hansgrohe) a obținut victoria și primul tricou galben al cursei. El a câștigat … Read More

Marinela Popescu a coordonat departamente strategice in mai multe companii, precum Secom, Alexandrion Group, Niran – LVMH, Diverta, A&D Pharma si Lagardere Travel Retail Romania

HarmonY way – un concept blue ocean pe piata din Romania

HarmonY way, un concept blue ocean, este lansat pe piata din Romania, oferind produse de calitate, naturale si bio si experiente memorabile, in pietele de sanatate, wellness si sport, implementat … Read More

Alexandrion Group susține competițiile de baschet 3×3

Alexandrion Group susține competițiile de baschet 3×3, marca Sport Arena Streetball, care s-au reluat după 20 de luni de pauză

500 de jucători s-au înscris la turneul disputat pe terenurile de unde această disciplină a plecat cătreJocurile Olimpice, în Politehnica din București, iar luptătorul din Glory, Benny Adegbuyi, a fost … Read More